Yeni Düğün Yapacaklara Önemli Tavsiyeler.

  24

  Yeni Düğün Yapacaklara Önemli Tavsiyeler.

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğün telaşları da çiftlere zor anlar yaşatmaya başladı. Bu hem meşakkatli hem de güzel vakitlerde yaz ayları iyi analiz edilmeli, daha iyi bir düğün için vereceğimiz tavsiyeleri kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız.

  Düğün Yapacaklara Tavsiyelerimiz :

  1- Gelin adayının sahnede sürekli topuklu ayakkabılarla dans etmesi inanılmaz zor bir vakadır. Tüm günün sonunda ayağını dahi hissetmeyebilir, bu yüzden yanınızda kesinlikle rahat beyaz bir babet götürün, ayrıca bu babet kumaştan dahi olabilir çünkü zaten gelinliğin kabarık kısmı ayakkabılarınızı göstermez.

  2- Bu önerimiz daha çok kır düğünü yapacak olan kişiler için. Yaz aylarında yeşillik alanlarda her türlü böcek, sinek vs. bulunabilir. Ayrıca aydınlatmanın da güçlü olması nedeniyle bu böcekler düğün sırasında daha da çoğalacaktır. Bu yüzden kollarınıza ve yüzünüze sinekkovar ilaçlardan sürmek sizi tüm gece koruyacaktır.

  3- Bu önerimiz de damat için. Tüm gece akrabalarla, eşle, dostla dans etmekten, stresten gömleğiniz sırsıklam olacaktır. Bu yüzden yanınızda enaz 2 adet yedek gömlek getirin ki gecenin sonunda ıslak bir şekilde dolaşmayın.

  4- Kır düğünlerinde yakın akrabalar fazla uzağa oturmak istemezler. Onların masalarını şimdiden ayarlayın çünkü daha sonra arada kırgınlıklar yaşanabilir.

  5- Mutlaka bir çanta oluşturun. Bu çantanın içerisinde iğne, iplik, parfümler, deodorantlar, makyaj malzemeleri vs. bulunsun. Olmadık bir durumda bunlar sizin can kemeriniz olacaktır. Yaz düğünü yapmak zordur ama kır düğünleri her vakit de güzeldir.

  Düğün yapacaklara da şimdiden mutluluklar dileriz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here